BCT Evropské Incoming Portfolio

Nase zájezdy jse soustredí kolem aspektu...

Prohlídky Památek  Proskoumejte slavné místa Evropy, v prúbehu prohlídek velkomest, zavádené od kvalifikovaných lokálních prúvodcí. Ale vzdy budete mýt dost volného casu objevit mesta o samote.

Zábava  Poznate kulturní zivot ostatní Evropy. Navstívíte známé místa jako Madame Tussaud v Londýne, nebo Moulin Rouge v Parízi, také fascinující kazína a vzrusující cervené oblasti.

Nákuupy  Navstivte ty nej exckluzivnejsí návrháre a tradicní výrobce Evropy. Nase zájezdy Vás zavedou také k fabricním prodejnám, kde jsi múzete porídit cenove dostupné znackové zbozí.

Motivacní Zájezdy  Jestlipak chcete nekoho odmenit, ucinte to s letem balónem nad Alpama, a nebo plavbou na rece Rýna. Múzeme pro Vás uskutecnit cokoliv. Moznosti jsou neomezené. 

Tématové Skupiny  Pokud máte zájem a specialní vzhled na neobycejné aspekty, jako nábozenství, kultúra. Muzeme Vám nabídnout na príklad putovací zájezdy kolem Evropy ale téz do Svaté Zeme'.

Vzhledem nasí dlouhodobé zkusenosti v oboru turistiky, jsme kvalifikováni resit kulturní speciality nasích cestujících, podle jejich pozadí, odkud koli pochazi. Takto muzeme brát ohled jestli cestovatel na príklad potrebuje více casu na nákupy, nebo jestli by jsi prál navstívit více památek nebo událostí a nebo jestli potrebuje více casu na odpocinutí. 

 

BCT-Touristik · Breite Gasse 1 · 48143 Münster · Germany 

European Incoming - Bexte Group · Bonner Str. 37 · 53721 Siegburg

Tel.: ++49-251-55595 · Fax.: ++49-251-55596

Tel.:++49-2241-9424211 · Fax.:++49-2241-9424299

cn@europatouristik.com · www.europatouristik.com

cn@europatouristik.com · www.europatouristik.com